EXCEL PRE PODNIKATEĽKY

EXCEL PRE PODNIKATEĽKY

 

     Príďte si takýto report vyrobiť na workshop EXCEL pre podnikateľky!Workshop je ideálny pre tie z vás, ktoré už s EXCELom pracovali. Je dobré, ak sa viete po EXCELi pohybovať, a máte základné skúsenosti s prácou na hárku. Aby ste mohli využívať funkcionality, ktoré sa budeme v rámci workshop učiť, je potrebné, aby ste mali k dispozícii minimálne verziu EXCEL 2010, alebo novšiu.Počas workshopu sa naučíte:

  1. Ako si pripraviť svoje dáta na výrobu interaktívneho prehľadu
  2. Ako si sumarizovať svoje dáta v EXCELi
  3. Čo “robí” s dátami kontingenčná tabuľka a kontingenčný graf
  4. Ako vyrobiť interaktívny graf v EXCELi na pár klikov
  5. Ako si porovnať svoje hospodárske výsledky medziročne, medzikvartálne alebo medzimesačne

     Tréning prebieha interaktívnou formou a tempo sa prispôsobuje účastníkom. Spolu s lektorkou budete priamo na workshope pracovať na EXCELovských súboroch, a každú úlohu si už na stretnutí vyskúšate na vlastnej koži. Budete pracovať na preddefinovanej šablóne od lektorky, ktorú môžete použiť aj pre vaše vlastné dáta.  Vaše EXCEL otázky sú počas workshopu veľmi vítané.

Link na youtube ukážku:

https://www.youtube.com/watch?v=gJdkY_KkLPI

Dĺžka workshopu je 1 hodina a 30 minút.

 Kedy a kde?

17.1.2023 9:30 – 11:00

ONLINE

Kto vás bude učiť?

Veronika Baláž

Lektorka MS Excel, programovania v Exceli a matematiky

     “Vyštudovala som učiteľstvo matematiky a fyziky na mat-fyze v Bratislave. Osem rokov som získavala skúsenosti z praxe na rôznych pozíciách v nadnárodných spoločnostiach. Toto obdobie mi prinieslo nesmierne veľa praktických skúseností v práci s Excelom, s programovaním vo VBA a SQL. Nakoniec som sa rozhodla vrátiť k povolaniu, ktoré mi dáva najväčší zmysel a ktoré ma najviac baví – k učeniu. Dnes mám vlastnú firmu Love2teach s.r.o. prostredníctvom ktorej pomáham organizáciám a jednotlivcom odborne rásť v práci s Excelom a programovaním v Exceli.”

     Viac sa o Veronike Baláž dozviete aj nwww.love2teach.sk, alebo na  jej profile na LinkedIn a na Facebooku.

     Pridajte sa do klubu Akčné ženy https://klub.akcnezeny.sk/produkt/clenstvo-v-klube/   a v sume ročného členstva získate počas celého roka VZDELÁVANIE ZDARMA, k tomu celú virtuálnu knižnicu online webinárov, pravidelné networkingy, koučing a množstvo ďalších výhod počas celých 12 tich mesiacov. Registrujete sa jednoducho priamo tu: https://klub.akcnezeny.sk/produkt/clenstvo-v-klube/

Zdieľať workshop:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Email

Ďalšie workshopy